OHM-D225K25
compare
Item #OHM-D225K25 - RESISTOR, SLIDE, 225 WATT, 25 OHM
SPECIFICATIONS
Manufacturer
OHMITE
Weight
N/A
OHM-D225K25
RESISTOR, SLIDE, 225 WATT, 25 OHM
25 OHM
50 OHM
100 OHM
125 OHM
150 OHM
200 OHM
250 OHM
500 OHM