OHM-D225K500
compare
Item #OHM-D225K500 - RESISTOR, SLIDE, 225 WATT, 500 OHM
SPECIFICATIONS
Manufacturer
OHMITE
Weight
N/A
OHM-D225K500
RESISTOR, SLIDE, 225 WATT, 500 OHM
25 OHM
50 OHM
100 OHM
125 OHM
150 OHM
200 OHM
250 OHM
500 OHM