OHM-D225K50
compare
Item #OHM-D225K50 - RESISTOR, SLIDE, 225 WATT, 50 OHM
SPECIFICATIONS
Manufacturer
OHMITE
Weight
N/A
OHM-D225K50
RESISTOR, SLIDE, 225 WATT, 50 OHM
25 OHM
50 OHM
100 OHM
125 OHM
150 OHM
200 OHM
250 OHM
500 OHM